Thijmen Limburgs senaatslid van de Nederlandse Kinderjuryprijs 2017

Installatie Thijmen Creuwels

 

Woensdag 8 maart was een bijzondere dag. Bendt, mijn zoontje, werd zeven jaar werd en … ik had de eer om Thijmen te installeren als senaatslid. Thijmen gaat de komende weken Limburg vertegenwoordigen voor de Nederlandse Kinderjuryprijs. Een eervolle taak. Hij is als senaatslid het ‘gezicht’ van Limburg en zal, samen met de andere senaatsleden, de bijzondere taak hebben om de vijf beste boeken te lezen en een ervan de Pluim toe te kennen.

Thijmen, veel succes de komende weken. En … hopelijk zien we elkaar bij de uitreiking van de Nederlandse Kinderjuryprijs 🙂

      

Geef een reactie

Misschien vind je dit ook leuk om te lezen!

Donatius Ebook cadeau  

Ik vertelde het eerder al. Hij is bijna jarig. Draakje Donatius. Tien jaar wordt hij! Reden voor een feestje. En voor cadeautjes. Het eerste cadeautje

Lees verder »

Ik kan dit niet!

Dat zei ze tegen me, mijn leerlinge, vier jaar geleden. Ze zag er stoer uit. Maar in haar ogen zag ik een glimp van kwetsbaarheid.

Lees verder »